Wieczór góralski z zespołem „Zbóje”.

Już 23 czerwca w Zacisze Nad Nidą Resort odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które na pewno przyciągnie wielu miłośników górskiej kultury. Wieczór Góralski, to doskonała okazja, by poczuć się jak prawdziwy góral i przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół i miłośników górskiej atmosfery.

Podczas imprezy będzie można posłuchać Zespołu Zbóje, którzy są znani z kultowego utworu „Znów nieprzespana noc”. To z pewnością będzie prawdziwy HIT! Ale to nie wszystko, ponieważ będzie można również skosztować pysznych góralskich potraw, a wszystko to z Open Barem!

Podczas Wieczoru Góralskiego nie zabraknie konkursów i zabaw, które na pewno umilą czas naszym gościom. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym gry i zabawy związane z tradycyjną kulturą góralską, które pozwolą każdemu poczuć się jak prawdziwy góral. A to jeszcze nie wszystko! Podczas wieczoru odbędzie się wybór górala i góralki imprezy, którzy zostaną uhonorowani wyjątkowymi nagrodami i mianem „Króla” i „Królowej” Wieczoru Góralskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w zabawach i rywalizacji oraz do wspólnego świętowania kultury góralskiej.

Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc na Wieczór Góralski jest ograniczona, więc niezwłocznie należy dokonać rezerwacji. To wyjątkowa okazja, by poczuć się jak prawdziwy góral i przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół i miłośników górskiej atmosfery.

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że Wieczór Góralski został zorganizowany z udziałem naszych wspaniałych partnerów, takich jak Natura Wita, Olejarnia Zagłoby, Winnica Złota Wieś, Manufaktura Przypraw czy też Fotobudka 360. To właśnie dzięki ich wsparciu, będziemy mogli zaoferować niezapomniany wieczór w górskim klimacie, wypełniony regionalnymi smakami, doskonałą muzyką i fantastyczną atmosferą. Każdy z partnerów przygotował coś wyjątkowego dla naszych gości, co na pewno przyczyni się do jeszcze większej przyjemności podczas Wieczoru Góralskiego. Wszystkim partnerom serdecznie dziękujemy i zapraszamy wszystkich miłośników górskiej kultury na to wyjątkowe wydarzenie.

Wieczór Góralski, to nie tylko impreza, ale przede wszystkim okazja do poznania i cieszenia się kulturą góralską. Wspaniałe jedzenie, doskonała muzyka i piękne otoczenie, to wszystko czeka na Ciebie na Wieczorze Góralskim 23 czerwca. Zapamiętajcie tę datę, bo na pewno będzie to „Znów nieprzespana noc”!

Generated with Avocode.Path 968

Zobacz również

Wiosenna Wkładka Menu 2024

Cieszymy się, że możemy powitać wiosnę nie tylko w ogrodzie, ale również w naszej kuchni. Zgodnie z zapowiedzią, przygotowaliśmy dla Was specjalną wiosenną wkładkę menu,

Pole namiotowe – Zacisze Resort

Zapraszamy do magicznego Zacisza Nad Nidą Resort – serca Ponidzia Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta, o wypoczynku wśród przyrody, gdzie śpiew ptaków i szum

Weekend w stylu amerykańskim

Po udanym weekendzie w stylu amerykańskim, przygotujcie się na kolejną kulinarną podróż! Tym razem zapraszamy Was do odkrycia tajemnic smaków orientalnych. 24-25 lutego weekendzie w