Wieczór góralski z zespołem „Zbóje”.

Już 23 czerwca w Zacisze Nad Nidą Resort odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które na pewno przyciągnie wielu miłośników górskiej kultury. Wieczór Góralski, to doskonała okazja, by poczuć się jak prawdziwy góral i przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół i miłośników górskiej atmosfery.

Podczas imprezy będzie można posłuchać Zespołu Zbóje, którzy są znani z kultowego utworu „Znów nieprzespana noc”. To z pewnością będzie prawdziwy HIT! Ale to nie wszystko, ponieważ będzie można również skosztować pysznych góralskich potraw, a wszystko to z Open Barem!

Podczas Wieczoru Góralskiego nie zabraknie konkursów i zabaw, które na pewno umilą czas naszym gościom. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym gry i zabawy związane z tradycyjną kulturą góralską, które pozwolą każdemu poczuć się jak prawdziwy góral. A to jeszcze nie wszystko! Podczas wieczoru odbędzie się wybór górala i góralki imprezy, którzy zostaną uhonorowani wyjątkowymi nagrodami i mianem „Króla” i „Królowej” Wieczoru Góralskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w zabawach i rywalizacji oraz do wspólnego świętowania kultury góralskiej.

Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc na Wieczór Góralski jest ograniczona, więc niezwłocznie należy dokonać rezerwacji. To wyjątkowa okazja, by poczuć się jak prawdziwy góral i przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół i miłośników górskiej atmosfery.

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że Wieczór Góralski został zorganizowany z udziałem naszych wspaniałych partnerów, takich jak Natura Wita, Olejarnia Zagłoby, Winnica Złota Wieś, Manufaktura Przypraw czy też Fotobudka 360. To właśnie dzięki ich wsparciu, będziemy mogli zaoferować niezapomniany wieczór w górskim klimacie, wypełniony regionalnymi smakami, doskonałą muzyką i fantastyczną atmosferą. Każdy z partnerów przygotował coś wyjątkowego dla naszych gości, co na pewno przyczyni się do jeszcze większej przyjemności podczas Wieczoru Góralskiego. Wszystkim partnerom serdecznie dziękujemy i zapraszamy wszystkich miłośników górskiej kultury na to wyjątkowe wydarzenie.

Wieczór Góralski, to nie tylko impreza, ale przede wszystkim okazja do poznania i cieszenia się kulturą góralską. Wspaniałe jedzenie, doskonała muzyka i piękne otoczenie, to wszystko czeka na Ciebie na Wieczorze Góralskim 23 czerwca. Zapamiętajcie tę datę, bo na pewno będzie to „Znów nieprzespana noc”!

Generated with Avocode.Path 968

Zobacz również

Catering Wigilijny 2023

Zamiast tracić czas na gotowanie, pozwólcie nam zadbać o Wasze świąteczne menu, dzięki czemu będziecie mieli więcej czasu na spędzanie go z najbliższymi. Zamówienia: Tel.

BLACK FRIDAY 2023

BLACK WEEK w Zacisze Resort! Do -40% na zakup Voucherów. Jedyna taka okazja w roku! Kup dziś z mega rabatem prezenty pod choinkę. – 40%

Morsowanie: Korzyści dla Ciała i Ducha

Morsowanie, czyli kąpiel w lodowatej wodzie, jest praktyką, która zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Choć może wydawać się ekstremalna, morsowanie ma wiele pozytywnych