Hotel

Generated with Avocode.Path 968

70 miejsc noclegowych

Resort Zacisze oddaje do dyspozycji naszych gości pokoje typu standard, standard agroturystyczny i apartament oraz pokój rodzinny, zapewniając zakwaterowanie dla 70 osób. W strukturze miejsc noclegowych oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z rozdzielnymi łóżkami lub z łożem małżeńskim, a także apartamenty. Pokoje znajdują się w tzw. Pawilonie oraz w Dworku. Atrakcyjna, spokojna lokalizacja zapewni Państwu maksymalny komfort podczas pobytu w naszym Resorcie.

Apartament z sauną

Przestronny, komfortowy pokój z oddzielnym salonem i dwoma łazienkami oraz sauną, to idealne miejsce do wypoczynku jak i pracy podczas pobytu w resorcie. W wyposażeniu apartamentu są:

Pokój Standard

Komfortowe pokoje standard plus znajdują się Pawilonie, idealnie nadają do wypoczynku jak i pracy podczas pobytu w resorcie.

Pokój Dworek

Pokoje o standardzie agroturystycznym znajdują się w urokliwym Dworku, gdzie klimat podkreśla wyjątkowość tego miejsca. W wyposażeniu pokoju są:

Pokój rodzinny

Wnętrze idealne dla rodziny lub grupy znajomych. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, w jednym znajduje się łóżko małżeńskie a w pozostałych łóżka pojedyncze. Łazienka wyposażona jest w prysznic oraz wolnostojącą wannę. 

Generated with Avocode.Path 968

Informacje dla gości

Nasze pokoje są świetnym sposobem na nocleg, w przypadku kilkudniowego wyjazdu, jak i długich wakacji. Spodobają się osobom wyjeżdżającym w celach służbowych, spędzających czas z przyjaciółmi, jak i rodzinom z małymi dziećmi. Pokoje hotelowe zostały  funkcjonalnie zaaranżowane oraz ładnie zaprojektowane. Subtelne dekoracje pomieszczeń podkreślają charakter naszego resortu. Pokoje zostały przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi i są wyposażone we wszelkie najpotrzebniejsze sprzęty codziennego użytku.  To właśnie w pokoju hotelowym spędzasz wiele swojego czasu, zwłaszcza w przypadku złej pogody za oknem. Zadbaliśmy więc o to, aby pokoje były urządzone w taki sposób, aby sprzyjały udanemu wypoczynkowi.

resort zacisze
Generated with Avocode.Path 968

Cennik noclegów w Resorcie

Dworek

od 110

1 doba

Pokój 1-osobowy

od 200

1 doba

Pokój 2-osobowy

od 300

1 doba

Apartament z sauną

od 500

1 doba

Pokój rodzinny

od 550

1 doba

Zarezerwuj pobyt
w Zacisze nad Nidą Resort

Skorzystaj z naszej oferty i pozwól sobie na błogi odpoczynek w zaciszu natury. Nasz resort zapewni Tobie i Twoim bliskim niezapomniane chwile i atrakcje. 

Generated with Avocode.Group 576Group 575Group 574Path 1022Path 1023Path 1024Path 1025Path 1026Path 1027Path 1028Path 1029Path 1030Path 1031Path 1032Path 1033Path 1034Path 1035Path 1036Path 1037Path 1038Path 1039

Karta dużej rodziny

Generated with Avocode.GroupVectorVector

5 % zniżki na nocleg w Zacisze nad Nidą Resort – do 2 dób hotelowych

Generated with Avocode.GroupVectorVector

10 % zniżki na nocleg w Zacisze nad Nidą Resort – 3 i więcej dób hotelowych

Generated with Avocode.GroupVectorVector

5 % rabatu na wynajem kajaków i rowerów

Generated with Avocode.GroupVectorVector

5 % zniżki na usługi restauracyjne w hotelu (z wyjątkiem alkoholu, wyrobów tytoniowych i towarów handlowych)

Generated with Avocode.Path 968

Zobacz jak wygląda nasz Resort

Generated with Avocode.Path 968

Sprawdź też

wypoczynek zacisze

Kup voucher kwotowy na pobyt

hotel ponidzie

Atrakcje w obiekcie

hotel ponidzie

Restauracja Heksagon