Pakiety i Vouchery

Generated with Avocode.Path 968

Pakiety pobytowe w Zacisze nad Nidą Resort

Pakiety pobytowe pozwalają na korzystanie z pełni atrakcji, jakie wypoczywający mogą znaleźć na terenie resortu i jego najbliższej okolicy. Rozwiązanie tego typu to gwarancja wygody oraz oszczędności, dzięki czemu urlop spędzony nad Nidą będzie najlepszą definicją odpoczynku w korzystnej cenie. Personalizowane vouchery zostały stworzone dla osób, które względem swojego pobytu w Zaciszu mają konkretne oczekiwania, a przyjeżdżając na teren resortu chcą się w pełni oddać błogiemu relaksowi. Wystarczy jedynie wybór odpowiedniego pakietu, który w zależności od okazji może służyć jako prezent lub dodatek do planowanych wakacji – odprężenie pojawi się szybciej, niż można by się tego spodziewać! Wybierz odpowiedni pakiet i ciesz się najlepszym urlopem Twojego życia!

Generated with Avocode.Path 968

Kup voucher na prezent

Prezent w postaci vouchera sprawdzi się znakomicie w przypadku osób, które szczególnie cenią wartość przeżyć i wspólnie spędzanych chwil. Wybierając pakiety oferowane przez resort wypoczywający zyskują niezwykłą okazję do zapoznania się z ofertą restauracji, wygodą apartamentów i pokoi oraz szeregiem dodatkowych atrakcji dostępnych na terenie kompleksu. Gorąca balia, spływ kajakowy czy może standardowa opcja pobytu w bliskości natury? Ostateczny wybór zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Podarowanie vouchera ukochanej osobie będzie zaskakującą wariacją dla standardowych podarunków w postaci książek lub elektroniki, wręczanych przy każdej nadarzającej okazji!

zacisze nad nidą resort

Pakiet romantyczny weekend dla dwojga

Pakiet dla dwojga do idealna opcja dla zakochanych, którzy w nastrojowym klimacie ośrodka odnajdą miejsce do czerpania pełni przyjemności z wolnego czasu.

zacisze nida

W Zaciszu

Opcja rodzinnego wypoczynku  została stworzona z myślą o błogim relaksie w towarzystwie członków najbliższej rodziny.

Jesień w Zaciszu (już niebawem)

W tygodniu taniej

Zarezerwuj pobyt od niedzieli do piątku i ciesz się ciszą i spokojem z gwarancją najniższej ceny.
Doba ze śniadaniami dla dwóch osób już za 220 zł.*

zacisze nad nidą resort

Voucher kwotowy na pobyt

Voucher na pobyt w resorcie to uniwersalny prezent, z którego można skorzystać o każdej porze roku. Podaruj najbliższym chwilę odpoczynku w urokliwym Zaciszu!

zacisze nida

Voucher do Strefy Relaksu

Voucher do Strefy Relaksu pozwala korzystać z zdrowotnych właściwości gorącej bali, która będzie dodatkowo rewelacyjną okazją do pełnego odprężenia się na łonie natury!

hotel zacisze krzyżanowice

Voucher do Restauracji Heksagon

Voucher do Restauracji Heksagon to gwarancja niezwykłych doznań smakowych dla osób, które udany urlop utożsamiają z iście królewskim ucztowaniem!

zacisze hotel

Voucher na spływ kajakowy

Voucher na spływ kajakowy pozwoli zapoznać się z dziewiczym charakterem lokalnego krajobrazu z dość nieoczekiwanej strony – z perspektywy tafli wody!

Masz pytania dotyczące pakietów
lub voucherów?

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz.

Generated with Avocode.Path 968

Sprawdź też

kajaki zacisze

Kajaki, rowery i wędkowanie

hotel ponidzie

Atrakcje w okolicy

hotel ponidzie

Restauracja Heksagon