Camping

Zapraszamy do skorzystania z naszego pola campingowego przy rzece Nidzie! Czekają tu na Państwa urokliwe widoki, spokój i możliwość wspólnego grillowania i biesiadowania przy dużym palenisku. Położenie w rezerwacie przyrody gwarantuje kontakt z naturą, a nasza miejscowość Krzyżanowice Dolne to idealne miejsce na relaks i wypoczynek.

Generated with Avocode.Path 968

Nocleg pod namiotem przy malowniczej rzece Nidzie

Nasze pole campingowe to idealne miejsce dla miłośników spokoju, ciszy i kontaktu z naturą. Znajdziesz tu wspaniałe widoki na okolicę, bogatą roślinność oraz spokojną, przyjazną atmosferę. Nasze pole namiotowe oferuje bezpieczne miejsca na rozłożenie namiotów lub wynajęcie przyczepy kempingowej. Dla naszych Gości przygotowaliśmy również dużą altanę grillową, na której można przygotować pyszne posiłki oraz rozpalić ognisko i spędzić wieczór wśród przyjaciół lub rodziny. Zapraszamy do nas osoby, które cenią sobie wolność, rodzinny wypoczynek oraz miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

hotel ponidzie
wypoczynek zacisze
Generated with Avocode.Path 968

Na terenie pola namiotowego zapewniamy

Generated with Avocode.Path 968

Galeria

Chcesz skorzystać z naszego pola campingowego?

Zapraszamy na nasze pole campingowe przy malowniczej rzece Nidzie! Dla osób lubiących naturę, ciszę i spokój oraz miłośników spania na świeżym powietrzu mamy wiele atrakcji. Nasze pole namiotowe jest bezpieczne i ogrodzone, a dla rodzin z dziećmi oferujemy dodatkowe udogodnienia. Przyjdź i odpocznij wśród zieleni, drzew i krzewów, a wieczorem rozpal ognisko i biesiaduj w dużej altanie grillowej.

Generated with Avocode.Path 968

Dodatkowe udogodnienia

Wypoczywając na naszym polu campingowym, nasi goście mogą skorzystać z dodatkowych możliwości, które pozwolą im na jeszcze większy relaks. 

resort zacisze
Generated with Avocode.Path 968

Sprawdź też

restauracja zacisze resort

Voucher do restauracji Heksagon

zacisze hotel

Voucher na spływ kajakowy

hotel ponidzie

Pakiet W Zaciszu