Świat dziecka

Zapraszamy Państwa na rodzinny wypoczynek do naszego przyjaznego Zacisze nad Nidą Resort. Tutaj zatracicie się w pięknie otaczającej przyrody, spokoju i ciszy. Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym salę zabaw i duży plac na świeżym powietrzu. Piękne ogrody oraz mnóstwo alejek, to idealne miejsce na rodzinne spacery. Jeśli Wasze dzieci jeżdżą na rowerkach czy hulajnogach, to również znajdą dla siebie idealne miejsce. 

Generated with Avocode.Path 968

Strefa dla dzieci - zabawa i radość na każdą pogodę!

Zacisze nad Nidą Resort to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, a nasza Strefa dla dzieci jest jednym z jej największych atutów. Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne, aby zapewnić najmłodszym wyjątkowe wakacje!

Na początek maluchy mogą się cieszyć specjalnym zestawem powitalnym w recepcji. Dla starszych dzieci czeka kolorowa sala zabaw, wyposażona w mnóstwo zabawek i klocków, które pomogą rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Na zewnątrz znajduje się ogrodzony i bezpieczny plac zabaw, gdzie dzieci mogą swobodnie biegać i się bawić.

Dla chętnych młodych sportowców przygotowaliśmy boisko oraz wypożyczalnię sprzętu sportowego. Na terenie resortu znajdują się także sale z bilardem, gdzie starsi goście mogą miło spędzić czas.

Zapewniamy, że nasza Strefa dla dzieci dostarczy mnóstwo wrażeń i radości, a rodzice będą mieli czas na chwilę dla siebie, wiedząc, że ich pociechy są w dobrych rękach. Przekonaj się sam i zarezerwuj już teraz!

hotel ponidzie
hotel nad nida
Generated with Avocode.Path 968

Dodatkowe informacje

Generated with Avocode.Path 968

Galeria

Chcesz skorzystać z naszej strefy dla dzieci?

Czy planujesz rodzinny wypoczynek i szukasz idealnego miejsca również dla Twojego dziecka? Nasz resort oferuje wiele atrakcji dla najmłodszych, takich jak kolorowa sala zabaw, ogrodzony plac zabaw, boisko sportowe i wiele innych. Zapraszamy do Zacisze nad Nidą Resort – idealnego miejsca na rodzinny wypoczynek!

Generated with Avocode.Path 968

Karta Dużej Rodziny

Zacisze nad Nidą Resort jest partnerem rządowego programu realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, wspierającego rodziny wielodzietne. W naszym resorcie proponujemy specjalne rabaty:

 5 % zniżki na nocleg w Zacisze nad Nidą Resort – do 2 dób hotelowych

10 % zniżki na nocleg w Zacisze nad Nidą Resort – 3 i więcej dób hotelowych

5 % rabatu na wynajem kajaków i rowerów

5 % zniżki na usługi restauracyjne w hotelu (z wyjątkiem alkoholu, wyrobów tytoniowych i towarów handlowych)

hotel nad nida
Generated with Avocode.Path 968

Sprawdź też

restauracja zacisze resort

Voucher do restauracji Heksagon

hotel ponidzie

Organizacja przyjęć

zacisze hotel

Pakiet W Zaciszu