Kajaki, Rowery i Wędkowanie

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy niezapomniane wrażenia z przepływania kajakiem po malowniczym odcinku rzeki Nidy. W naszej ofercie znajdziecie zarówno zorganizowane spływy kajakowe, jak i spływy indywidualne, gdzie to Wy decydujecie o trasie, terminie i godzinie spływu. Proponujemy różne trasy spływów, dzięki czemu każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Przyjdźcie i cieszcie się aktywnym wypoczynkiem na łonie natury!

Generated with Avocode.Path 968

Kajaki, wędkowanie - aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody

Kajakarstwo, wędkowanie i jazda na rowerze to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje nasz ośrodek. Dzięki nim, nasi goście mogą aktywnie spędzić czas na łonie natury, ciesząc się pięknymi krajobrazami i zdrowym, aktywnym trybem życia.

Spływy kajakowe na rzece Nidzie to doskonała okazja, by zobaczyć malownicze zakątki okolicy z innej perspektywy. Można wybrać zarówno organizowane spływy, jak i spływy indywidualne, które pozwalają na dostosowanie trasy i tempa do swoich preferencji

Wędkarstwo to kolejna atrakcja, którą oferujemy naszym gościom. Rzeka Nida to raj dla wędkarzy, którzy szukają ciszy, spokoju i okazji do połowu ryb. W naszym ośrodku udostępniamy sprzęt wędkarski, a także oferujemy pomoc w organizacji wędkarskich wyjazdów.

 

zacisze hotel
resort zacisze
Generated with Avocode.Path 968

Dodatkowe informacje

Generated with Avocode.Path 968

Galeria

Chcesz skorzystać z naszej strefy aktywnego wypoczynku?

Zapraszamy do skorzystania z naszych atrakcji! Przepłyń kajakiem malowniczy odcinek rzeki Nidy, przejedź się rowerem i podziwiaj piękne widoki, lub spróbuj swoich sił w wędkowaniu. Czekamy na Ciebie!

Generated with Avocode.Path 968

Rowerowy wypoczynek

Wypożyczalnia rowerów to świetny pomysł na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Nasze rowery są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Malownicze trasy rowerowe w okolicy zachęcają do odkrywania piękna przyrody na własną rękę.

Po aktywnym dniu na łonie natury, nasi goście mogą odpocząć w komfortowych pokojach, a wieczorem skosztować regionalnych potraw w naszej restauracji.

zacisze nad nidą resort
Generated with Avocode.Path 968

Sprawdź też

restauracja zacisze resort

Voucher do restauracji Heksagon

resort nad nida

Voucher na spływ kajakowy